Bocchi Etna Monoblok Lavabo - Parlak Si̇yah - 1075-005-0125
|
Stok Kodu: SKU: 1075-005-0125
142,699.00TL
%64
52,261.33TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 1 Adet
Ürün Bilgileri
ETNA MONOBLOK LAVABO - PARLAK SİYAH
Model: 1075-005-0125
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1075-005-0125 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Basmalı süzgeç,Seramik Sifon Kapağı ve plastik körüklü hortum dahildir.
- ✓ Tüm 1014 0031,1015 0091, 1015 0092 ankastre ve yerden Lavabo Bataryaları ile uyumludur.
📐 Teknik Özellikler
| Montaj Şekli | Monoblok Lavabo |
| Genişlik | 580 mm |
| Armatür Deliği | Deliksiz |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 51,01 kg |
| Yükseklik | 860 mm |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 435 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title