Bocchi Etna Tezgah Üstü Monoblok Lavabo (batarya Bankli) - Mat Antrasi̇t - 1343-020-0126
|
Stok Kodu: SKU: 1343-020-0126
71,399.00TL
%63
26,852.15TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 1 Adet
Ürün Bilgileri
ETNA TEZGAH ÜSTÜ MONOBLOK LAVABO (BATARYA BANKLI) - MAT ANTRASİT
Model: 1343-020-0126
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1343-020-0126 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Basmalı süzgeç,Seramik Sifon Kapağı ve plastik körüklü hortum dahildir.
- ✓ Alçak tezgah üzeri kullanıma uygundur.
- ✓ Tezgah Üstü Batarya Banklı
📐 Teknik Özellikler
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 435 mm |
| Montaj Şekli | Monoblok Lavabo |
| Genişlik | 580 mm |
| Armatür Deliği | Tek Delikli |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 29.7 Kg |
| Yükseklik | 440 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title