Bocchi Milano Lavabo 100 Cm - Parlak Beyaz - 1378-001-0126
|
Stok Kodu: SKU: 1378-001-0126
21,099.00TL
%61
8,301.05TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 11 Adet
Ürün Bilgileri
MILANO LAVABO 100 CM - PARLAK BEYAZ
Model: 1378-001-0126
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1378-001-0126 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Tezgah üstü ve asma olarak kullanılabilir.
- ✓ 3930-0001-S Metal konsol ayak ile kullanılabilir
📐 Teknik Özellikler
| Genişlik | 1005 mm |
| Armatür Deliği | Tek Delikli |
| Su Taşma Deliği | Var |
| Ağırlık | 27,03 kg |
| Yükseklik | 145 mm |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 465 mm |
| Montaj Şekli | Tezgah Üstü,Asma |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title