Bocchi Milano Lavabo 80 Cm - Mat Gri̇ - 1377-006-0126
|
Stok Kodu: SKU: 1377-006-0126
22,399.00TL
%61
8,748.98TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 2 Adet
Ürün Bilgileri
MILANO LAVABO 80 CM - MAT GRİ
Model: 1377-006-0126
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1377-006-0126 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Tezgah üstü ve asma olarak kullanılabilir.
📐 Teknik Özellikler
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 465 mm |
| Montaj Şekli | Tezgah Üstü,Asma |
| Genişlik | 805 mm |
| Armatür Deliği | Tek Delikli |
| Su Taşma Deliği | Var |
| Ağırlık | 21,77 kg |
| Yükseklik | 145 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title