Bocchi Scala Asma Klozet -taharet Borusuz -mat Yasemi̇n - 1080-007-0129
|
Stok Kodu: SKU: 1080-007-0129
24,599.00TL
%62
9,545.95TL
Ürün Bilgileri
SCALA ASMA KLOZET -TAHARET BORUSUZ -MAT YASEMİN
Model: 1080-007-0129
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1080-007-0129 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Gizli montaj imkanı mevcuttur.
- ✓ 2.5/4 lt su ile yıkama yapar.
📐 Teknik Özellikler
| Ağırlık | 27.28 Kg |
| Bağlantı Tipi | Arkadan |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Sifon Seti | Dahil Değil |
| Montaj Şekli | Asma |
| Derinlik | 520 mm |
| Yükseklik | 385 mm |
| Genişlik | 360 mm |
| Taharet Su Girişi | Taharet Bağlantısız |
🔗 Tamamlayıcı Ürünler
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0322-007
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0312-007
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0332-007
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0334-007
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title