Bocchi Scala Tezgah Alti Lavabo 55 Cm -mat Buz Mavi̇si̇ - 1006-029-0125
|
Stok Kodu: SKU: 1006-029-0125
11,299.00TL
%62
4,355.89TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 8 Adet
Ürün Bilgileri
SCALA TEZGAH ALTI LAVABO 55 CM -MAT BUZ MAVİSİ
Model: 1006-029-0125
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1006-029-0125 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
📐 Teknik Özellikler
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 410 mm |
| Montaj Şekli | Tezgah Altı |
| Genişlik | 550 mm |
| Armatür Deliği | Deliksiz |
| Su Taşma Deliği | Var |
| Ağırlık | 9.67 Kg |
| Yükseklik | 210 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title