Bocchi Strata Çanak Deli̇ksi̇z Lavabo - Parlak Si̇yah - 1414-005-0125
|
Stok Kodu: SKU: 1414-005-0125
56,399.00TL
%64
20,445.44TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 1 Adet
Ürün Bilgileri
STRATA ÇANAK DELİKSİZ LAVABO - PARLAK SİYAH
Model: 1414-005-0125
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1414-005-0125 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Sadece tezgah üstü kullanıma uygundur.
- ✓ Basmalı süzgeç ile uyumlu renk seramik kapak dahildir.
📐 Teknik Özellikler
| Montaj Şekli | Tezgah Üstü |
| Genişlik | 485 mm |
| Armatür Deliği | Deliksiz |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 13,40 kg |
| Yükseklik | 160 mm |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 440 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title