Bocchi Bedensel Engelli̇ 75 Cm Asma Klozet - Önü Açik Parlak Beyaz - 2011-001-0128
|
Stok Kodu: SKU: 2011-001-0128
24,099.00TL
%62
9,387.66TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 59 Adet
Ürün Bilgileri
BEDENSEL ENGELLİ 75 CM ASMA KLOZET - ÖNÜ AÇIK PARLAK BEYAZ
Model: 2011-001-0128
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 2011-001-0128 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ 2.5/4 lt su ile yıkama yapar.
- ✓ Yaşlı ve bedensel engelliler için önü açık tek klozet
📐 Teknik Özellikler
| Yükseklik | 340 mm |
| Genişlik | 346 mm |
| Taharet Su Girişi | Arkadan Gizli |
| Montaj Şekli | Asma |
| Ağırlık | 27.58 Kg |
| Bağlantı Tipi | Asma |
| Bağlantı Tipi | Arkadan |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Evet |
| Sifon Seti | Dahil |
| Montaj Şekli | Asma Klozet |
| Derinlik | 750 mm |
🔗 Tamamlayıcı Ürünler
Care & Comfort
A0324-001
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title