Bocchi Contempo Step Rim Mutfak Evi̇yesi̇ 91cm. Parlak Beyaz - 1505-001-0120-03
|
Stok Kodu: SKU: 1505-001-0120-03
48,899.00TL
%63
18,204.62TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 1 Adet
Ürün Bilgileri
CONTEMPO STEP RIM MUTFAK EVİYESİ 91cm. PARLAK BEYAZ
Model: 1505-001-0120-03
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1505-001-0120-03 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ 2331 0001 Sifon ve 2300 2005 Tel ile ürünleri ayrı satılır.
📐 Teknik Özellikler
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 470 mm |
| Montaj Şekli | Tezgah Üstü |
| Armatür Deliği | Deliksiz |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 44,30 kg |
| Yükseklik | 226 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title