Bocchi Etna Asma Klozet - Taharet Borusuz - Mat Antrasi̇t - 1116-020-0129
|
Stok Kodu: SKU: 1116-020-0129
35,699.00TL
%63
13,505.24TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 6 Adet
Ürün Bilgileri
ETNA ASMA KLOZET - TAHARET BORUSUZ - MAT ANTRASİT
Model: 1116-020-0129
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1116-020-0129 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Gizli montaj imkanı mevcuttur.
📐 Teknik Özellikler
| Yükseklik | 375 mm |
| Genişlik | 395 mm |
| Taharet Su Girişi | Taharet Bağlantısız |
| Montaj Şekli | Asma |
| Bağlantı Tipi | Arkadan |
| Ağırlık | 27,35 kg |
| Sifon Seti | Dahil Değil |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 535 mm |
📄 Teknik Dökümanlar
🔗 Tamamlayıcı Ürünler
Etna
A0325-020
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title