Bocchi Fenice Etajerli̇ Lavabo 90 Cm -parlak Beyaz - 1490-001-0126
|
Stok Kodu: SKU: 1490-001-0126
23,699.00TL
%62
9,237.93TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 2 Adet
Ürün Bilgileri
FENICE ETAJERLİ LAVABO 90 CM -PARLAK BEYAZ
Model: 1490-001-0126
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1490-001-0126 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Basmalı süzgeç ile uyumlu renk seramik kapak dahildir.
📐 Teknik Özellikler
| Montaj Şekli | Etajerli Lavabo |
| Genişlik | 900 mm |
| Armatür Deliği | Tek Delikli |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 20,12 kg |
| Yükseklik | 110 mm |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 460 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title