Bocchi Fenice Rimless Asma Klozet - Parlak Beyaz - 1166-001-0128
|
Stok Kodu: SKU: 1166-001-0128
26,699.00TL
%62
10,296.74TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 5 Adet
Ürün Bilgileri
FENICE RIMLESS ASMA KLOZET - PARLAK BEYAZ
Model: 1166-001-0128
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1166-001-0128 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Gizli montaj imkanı mevcuttur.
📐 Teknik Özellikler
| Ağırlık | 23.66 Kg |
| Sifon Seti | Dahil Değil |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 530 mm |
| Yükseklik | 375 mm |
| Genişlik | 405 mm |
| Taharet Su Girişi | Arkadan Gizli |
| Montaj Şekli | Asma |
| Bağlantı Tipi | Arkadan |
🔗 Tamamlayıcı Ürünler
Fenice
A0327-001
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title