Bocchi Milano Çanak Lavabo 50 Cm - Mat Beyaz - 1215-002-0125
|
Stok Kodu: SKU: 1215-002-0125
18,899.00TL
%63
7,083.11TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 2 Adet
Ürün Bilgileri
MILANO ÇANAK LAVABO 50 CM - MAT BEYAZ
Model: 1215-002-0125
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1215-002-0125 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Sadece tezgah üstü kullanıma uygundur.
📐 Teknik Özellikler
| Armatür Deliği | Deliksiz |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 12.48 Kg |
| Yükseklik | 150 mm |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 400 mm |
| Montaj Şekli | Çanak Lavabo |
| Genişlik | 500 mm |
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title