Bocchi Scala Duvara Tam Dayali Rimless Klozet - Mat Gri̇ - 1480-006-0128
|
Stok Kodu: SKU: 1480-006-0128
24,099.00TL
%62
9,387.66TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 1 Adet
Ürün Bilgileri
SCALA DUVARA TAM DAYALI RIMLESS KLOZET - MAT GRİ
Model: 1480-006-0128
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1480-006-0128 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Gizli montaj imkanı mevcuttur.
- ✓ 2.5/4 lt su ile yıkama yapar.
- ✓ 1465 Scala Rezervuar ile birlikte kullanılmaktadır.
📐 Teknik Özellikler
| Yükseklik | 400 mm |
| Genişlik | 365 mm |
| Taharet Su Girişi | Arkadan Gizli |
| Montaj Şekli | Yerden |
| Bağlantı Tipi | Yerden |
| Ağırlık | 36,71 kg |
| Sifon Seti | Dahil Değil |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 650 mm |
📄 Teknik Dökümanlar
🔗 Tamamlayıcı Ürünler
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0322-006
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0312-006
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0332-006
Klozet Kapağı - Çeşitli Modell
A0334-006
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title