Bocchi Sottile Slim Line Tezgah Üstü Eli̇ps 55X38cm. Lavabo - Mat Gri̇ - 1521-006-0125
|
Stok Kodu: SKU: 1521-006-0125
31,199.00TL
%62
11,856.94TL
Tahmini kargoya verilme süresi: 2 iş günü
Stok: 10 Adet
Ürün Bilgileri
SOTTILE SLIM LINE TEZGAH ÜSTÜ ELİPS 55X38cm. LAVABO - MAT GRİ
Model: 1521-006-0125
| 🏭 Marka | BOCCHI |
| 📋 Ürün Kodu | 1521-006-0125 |
✨ Ürün Özellikleri
- ✓ Garanti süresi 10 yıldır.
- ✓ Sadece tezgah üstü kullanıma uygundur.
📐 Teknik Özellikler
| Montaj Şekli | Tezgah Üstü |
| Genişlik | 549 mm |
| Armatür Deliği | Deliksiz |
| Su Taşma Deliği | Yok |
| Ağırlık | 6,58 kg |
| Yükseklik | 115 mm |
| Bedensel Engelli Uyumlu | Hayır |
| Derinlik | 379 mm |
📄 Teknik Dökümanlar
🏆 BOCCHI Kalite Güvencesi
🛡️
10 Yıl Garanti
🇮🇹
İtalyan Tasarım
✅
Premium Kalite
🚚
Hızlı Teslimat
📞 Sorularınız mı var?
info@banyoatelier.com |
+90 530 644 84 76
Teknik Özellikler
- Marka: BOCCHI
- Renk: Default Title